Projekty graficzne

Profesjonalne projekty graficzne

Zaprojektujemy dla ciebie wysokiej jakości wizytówki, ulotki, katalogi, plakaty i inne projekty graficzne, które pozytywnie wpłyną na postrzeganie Twojego przedsiębiorstwa wśród odbiorców. Zadbamy o spójny i estetyczny wizerunek projektów, które oddadzą charakter prowadzonego przez ciebie biznesu. Zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania od samego projektu aż po wydruk najwyższej klasy.

Projekty rastrowe

Charakteryzujące się stała rozdzielczością, dedykowane pod konkretne projekty, np. grafiki na stronę WWW, elementy poligrafii oraz reklamy outdoor.

Projekty wektorowe

Format pliku pozwalający na dowolne skalowanie (zwiększanie i zmniejszanie) bez utraty jakości. Jest to jedyny format pliku przy projektowaniu loga firmy, materiałów poligraficznych oraz oznakowania gadżetów reklamowych.

Obróbka fotografii

W swojej ofercie świadczymy usługi obróbki fotografii reklamowej, tj. retusz zdjęć, usuwanie lub zmiana tła, tworzenie spójnego szablonu zdjęć produktów, itp.

Przygotowanie do druku

Stale współpracujemy z wieloma drukarniami, dzięki czemu nie tylko zaprojektujemy dla Państwa profesjonalne materiały, ale również zadbamy o ich wydruk w doskonałej jakości.