Strony WWW

Pokaż się z jak nalepszej strony

Prawie wszyscy w kraju mają dostęp do Internetu i spędzają w nim średnio około 3 godziny dziennie. Obecnie nikt nie szuka fachowców, produktów czy usług za pomocą książki telefonicznej. Dziś każdy wpisuje poszukiwaną frazę w wyszukiwarkę i podejmuje decyzje o zakupie na podstawie informacji znalezionych w sieci. Współcześnie strona WWW stanowi odpowiednik tradycyjnej wizytówki, którą mogą w dowolnej chwili przeglądać odbiorcy z całego świata. Jeśli chcesz rozwijać swój biznes i dotrzeć do wielomilionowej rzeszy odbiorców nie wystarczy Ci strona firmowa na Facebooku, która nie jest indeksowana przez wyszukiwarkę. Potrzebna jest Ci witryna która sprzeda Twój produkt oraz pozyska wiele lukratywnych kontraktów. Nie czekaj na konkurencję, zacznij działać! Wykres przedstawia wzrost użytkowników Internetu na przestrzeni lat (wartość określa procent ludzi w Polsce)

Co wyróżnia nasze strony

Rozwiązania w standardzie

Nowoczesny wygląd

Każdy projekt traktujemy indywidualnie oraz dobieramy odpowiednie narzędzia do jego realizacji. W zależności od potrzeb klienta tworzymy w oparciu o własne szablony, indywidualne projekty graficzne lub aplikację WordPress.

Responsywność

Każda tworzona przez nas strona opiera się na responsywnej strukturze, umożliwiającą przeglądanie na każdym możliwym urządzeniu z dostępem do internetu. Dzięki temu każdy dotrze do Twojej oferty !

Optymalizacja SEO

Podstawą do skutecznego pozycjonowania Twojej strony jest zoptymalizowanie jej pod kątem SEO. Dzięki temu trafia ona do wyższych pozycji Google, a co za tym idzie znacznie większej ilości potencjalnych klientów.

Analiza odwiedzin

Jeśli chcesz trzymać rękę na pulsie i celować swoją ofertę do wybranej przez Ciebie grupy docelowej, konieczna jest analiza odwiedzin. Dzięki naszym raportom dowiesz się kto Cie odwiedza i jakim produktem jest zainteresowany.

Urządzenia mobilne to przyszłość

Niemal 56% Twoich potencjalnych klientów przegląda strony www na urządzeniach mobilnych. Dziennie spędzają średnio ponad godzinę przeglądając internet za pomocą smartfona lub tabletu poszukując produktów, usług lub zaglądając na portale społecznościowe. Responsywna strona WWW płynnie dopasowuje się do rozdzielczości dowolnego ekranu, co pozwala Twoim odbiorcom na wygodny i czytelny przegląd oferty. Tworzone przez nas witryny prezentują się tak samo dobrze zarówno na wszelkich urządzeniach mobilnych, jak i na tradycyjnym pececie czy laptopie.

Strona stworzona dla wyszukiwarki

Ładna i profesjonalnie zaprojektowana strona WWW nie wystarczy, aby przyciągnąć klientów do Twojej oferty. Musisz jeszcze zadbać o dobrą pozycję w wyszukiwarkach. Ponad 96% ludzi w Polsce, szukając produktów lub usług korzysta z wyszukiwarki Google. Odpowiednio zbudowana strona WWW nie tylko będzie przyjazna dla użytkownika, ale również zgodna z aktualnymi algorytmami Google, dzięki czemu szybciej znajdzie się na pierwszych strona wyszukiwań.

Opowiedz nam, jakiej strony potrzebujesz, a my przygotujemy projekt skrojony na miarę Twoich potrzeb.